Skip to content

Smart NRG Forum: Nová energetika z pohľadu regulátora a štátu

Calendar icon to
User icon 291 people attended

Proudly Supported By

Schedule

· Stage
Privítanie a úvodné slovo organizátorov
· Stage
Panel I: Nová energetika z pohľadu regulátora a štátu
Quick Wins v oblasti regulácie zo strany ÚRSO. Zimný balíček v slovenských podmienkach. Priority štátu a ako vidí regulátor ich aplikáciu v regulačnej praxi.
· Networking
Prestávka a networking
Vyhradený čas na technickú prestávku počas ktorého je priestor presunúť sa do networkingovej časti konferencie.
· Stage
Panel II: Nové výrobné zdroje – ekologizácia výroby energií
Nové, väčšie výrobné zdroje? Sú na to prenosové kapacity? Štátne teplárne a plynofikácia. Waste-to-energy v SR? Nové výrobné zdroje – podporiť? A aký typ?

The event is over

Hosted by

vEnergetike.sk

Share on

Booths

SPP

SPP je najvýznamnejším slovenským dodávateľom energií. V oblasti dodávky plynu nadväzuje na viac ako 160-ročnú tradíciu slovenského plynárenstva a od roku 2012 pôsobí aj na trhu dodávky elektriny. SPP garantuje spoľahlivé, bezpečné a konkurencieschopné dodávky plynu i elektriny a s nimi spojené služby vo všetkých regiónoch Slovenska. Celkovo využíva spoľahlivé dodávky energií a ďalšie energetické služby SPP viac ako 1,3 mil. zákazníkov. SPP sa venuje aj poskytovaniu energetických služieb, energetických smart riešení, rozvoju alternatívnych palív CNG, LNG a biometánu.

SSE

Skúsenosti, kompetencia. • viac ako 97 rokov skúsenosti a tradície • 2. najväčší dodávateľ elektriny v SR s podielom na trhu viac ako 21 % • 350 000 hovorov vybavených ročne na zákazníckej linke • 9 zákazníckych centier • dodávateľ poskytujúci služby energetickej efektívnosti, vďaka ktorým dosiahol najvyššiu ročnú úsporu energií stabilita a spoľahlivosť v dodávke elektriny a plynu • viac ako 663 000 spokojných zákazníkov • 116 162 zákazníkov obslúžených v zákazníckych centrách

ZSE

ZSE je skupinou spoločností s takmer 100 ročnou históriou. Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie distribučnej sústavy elektriny na západnom Slovensku, predaj elektriny a plynu a poskytovanie komplexných riešení zameraných na využite obnoviteľných zdrojov. Vďaka produktu Zelená elektrina a fotovoltickým riešeniam s virtuálnou alebo fyzickou batériou, môžu všetci zákazníci ZSE využívať elektrinu z obnoviteľných zdrojov, ktorú si buď zakúpia alebo sami vyrobia. ZSE patrí na Slovensku k lídrom v oblasti zodpovedného podnikania a dlhodobo iniciuje a podporuje projekty na ochranu životného prostredia.

vEnergetike.sk

Portál vEnergetike.sk je renomovaným zdrojom informácií z oblasti energetiky. V roku 2020 sme oslávili už siedme výročie svojho vzniku. Za toto obdobie ste si na portáli mohli prečítať takmer 8 000 článkov vyše 60 rozhovorov, takmer 70 špeciálov venovaných rôznym témam, ako aj bezmála 60 poradní so zaujímavými tipmi pre spotrebiteľov.