Skip to content

Smart NRG Forum: Priority energetickej politiky novej vlády

Calendar icon to

Proudly supported by

Speakers

Peter Marcan

organizátor, Inštitút pre energetickú bezpečnosť

Martin Dargaj

organizátor, venergetike.sk

Karol Galek

štátny tajomník, Ministerstvo hospodárstva SR

Radoslav Haluška

predseda predstavenstva, VSD

Miroslav Kulla

riaditeľ divízie obchod, VSE a.s.

František Čupr

predseda predstavenstva, SPP-Distribúcia

Juraj Krajcár

predseda predstavenstva, ZSE-Energia

Pavol Poláček

Poláček&Partners

The event is over

Booths

Východoslovenská energetika a.s.

Vitajte v našom virtuálnom stánku! Sme VSE a spolu s našou dcérskou spoločnosťou innogy Solutions prinášame komplexné energetické riešenia. Neustále hľadáme nové technológie, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky našich zákazníkov a šetriť ich finančné prostriedky. Poskytujeme individuálne energetické riešenia pre výrobné haly, priemyselné prevádzky, administratívne budovy, hotely, školy, zdravotnícke zariadenia, obce a mestá. Venujeme sa vykurovaniu, chladeniu a vzduchotechnike, osvetleniu, fotovoltike, priemyselným náterom, komplexným rekonštrukciám budov, ponúkame energetické poradenstvo.

ZSE

ZSE je skupinou spoločností s takmer 100 ročnou históriou. Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie distribučnej sústavy elektriny na západnom Slovensku, predaj elektriny a plynu a poskytovanie komplexných riešení zameraných na využite obnoviteľných zdrojov. Vďaka produktu Zelená elektrina a fotovoltickým riešeniam s virtuálnou alebo fyzickou batériou, môžu všetci zákazníci ZSE využívať elektrinu z obnoviteľných zdrojov, ktorú si buď zakúpia alebo sami vyrobia. ZSE patrí na Slovensku k lídrom v oblasti zodpovedného podnikania a dlhodobo iniciuje a podporuje projekty na ochranu životného prostredia.

SPP

SPP je najvýznamnejším slovenským dodávateľom energií. V oblasti dodávky plynu nadväzuje na viac ako 160-ročnú tradíciu slovenského plynárenstva a od roku 2012 pôsobí aj na trhu dodávky elektriny. SPP garantuje spoľahlivé, bezpečné a konkurencieschopné dodávky plynu i elektriny a s nimi spojené služby vo všetkých regiónoch Slovenska. Celkovo využíva spoľahlivé dodávky energií a ďalšie energetické služby SPP viac ako 1,3 mil. zákazníkov. SPP sa venuje aj poskytovaniu energetických služieb, energetických smart riešení, rozvoju alternatívnych palív CNG, LNG a biometánu.

Nielsen Admosphere

Spoločnosť Nielsen Admosphere ponúka široké portfólio služieb v oblasti realizácie marketingových a mediálnych výskumov, spracovania a analýz dát, marketingového poradenstva a vývoja software. Zaručujeme precízne a odborné spracovanie dát vrátane vyvodenia kvalifikovaných záverov a doporučení.

vEnergetike.sk

Portál vEnergetike.sk je renomovaným zdrojom informácií z oblasti energetiky. Práve v týchto dňoch oslavuje siedme výročie svojho vzniku. Za toto obdobie ste si na portáli mohli prečítať takmer 8 000 článkov vyše 60 rozhovorov, takmer 70 špeciálov venovaných rôznym témam, ako aj bezmála 60 poradní so zaujímavými tipmi pre spotrebiteľov.