Skip to content

KITE Projects 2021

Calendar icon to

The event is over

CoderDojo България е официалният регионален представител на глобалната мрежа от безплатни клубове по програмиране, организирани от доброволци.

Share on

Booths

Поздрав от посланик Martina Feeney - KITE Projects 2021

Ирландско посолство

Изстреляй своя ракета

STEAM работилница - инженерен експеримент

Игри на паметта

STEAM работилница - научен експеримент

Суперсилите на сапуна

STEAM работилница - научен експеримент

Кислород и въглероден диоксид

STEAM работилница - научен експеримент

Течен небостъргач

STEAM работилница - инженерен експеримент

Магнитните сили

STEAM работилница - научен експеримент

Как изригват вулканите

STEAM работилница - научен експеримент

Фондация "Америка за България"

Кои сме ние?

Opportunity is Everywhere | Uber

Uber

VMware

VMware

SAP

SAP

Калоян Чернев, 10 г.

Scratch игра

Константин, Борис и Христо

OPEN

Биляна Стоилова, 13 г.

OPEN

Джулия 9г.

Scratch игра

Атанас Китипов 9г

Scratch игра

Мартин Панайотов 11г

Scratch игра

Мария Георгиева 9г

Scratch игра

Християна Стойчева 13 г и Лариса Мартинова 13 г

STEAM

Магдалена Стоянова 14г, Алейна Шинаси 13 г, Синем Осман 11 г

STEAM

Теодор Николаев Христов 9г

Scratch история

Людмил Широв 9г

Scratch игра

Мария Токарева 11г и Данаил Михов 12г

micro:bit

Данаил Михов 12 г

Scratch игра

Андрея Атанасова 12г и Георги Нешев 12г

STEAM

Борис Георгиев 5г

Scratch JR

 Аделина Дочева 9г

Scratch история

Борислав Дочев 11г

Scratch игра

Никола Разсадов 9г

Scratch игра

Георги Раленеков 12г

Scratch игра

Невена Иванова Пенова 11г

STEAM

Александра Умленска 16г

STEAM

Калоян Иванов 10г

Scratch игра

Атанас Петров Маргаритов 17г

OPEN

Рада Георгиева 9г

micro:bit

Мария Симова 11г и София Симова 10 г

Когато си с приятели

Хайде да почистим

Боян Турлаков, 9 г.

Забавно умножение

Алейна Реджебова, 11 г.

Scratch в света на компютърните вируси

Александър Михайлов, 10 г.

Торти

Александър Младенов, 9 г.

Space Mission

Борис Димов, Боян Бояджиев, Никола Михайлов, 10 г.

Dobble/Spot it game

Андреа Заркова, Лора Митева и Борис Евтимов, всички на 11 г. :)

Бандит – игра на Скрач (Scratch)

Боян Гогов, 9 г.

Scot and the Cure for everything

Борислав Дочев, Момчил Славов и Георги Георгиев, 10 г.

Manecod

Виктор Младенов, 9 г.

Azbuka

Владислав Карауланов, 9 г.

Игра на знанието

Виктория Кръстева, Виктория Стаменова, 11 г.

Магически въпроси

Валерия Първанова, 9 г.

Ретрото е на мода

Галин Асенов, 10 г.

Детективска задача

Златина Гочева, Петя Господинова, Михаела Колева, 10 г.

BATTLE ROYAL X

ЕМАНУЕЛ ОЛИМПИЕВ, 10 г.

Вълшебния Скрач

Емил Славчев, 9 г.

Egg Wars

Иван Емилов Кондев, Калин Нисторов, 9 г.

Колело на знанието

Иванина Кунчева, 11 г.

Игра на букви

Камен Орев 9 г.

Антарктида

Людмил Широв, 8 г.

Volleyball rules and game by Niki Dimitrov

Николай Димитров, 11 г.

The First Game (MAZE)

Петър Куцаров, 14 г.

Спазвай дистанция

Петър Еков, 8 г.

Детективска задача

Петя Господинова, 11 г.

С какво се хранят домашните любимци

Симона Костова, 7 г.

Игра за движение по пътищата

Рада, 8 г.

Приключения с Коти и Мечи

Серафим Ковачевич, 10 г.

Beat Box Machine

Стела, 10 г.

Snake /охлюви/

Хана Панайотова, 7 г.

If you are boared

София Симова, 9 г.

The hungry Kitty Cat

Чавдар Чоков

Космосът и гравитацията

Антон Кремов, Белослава Калчишкова, 11 г. и 12 г.

frends

Айджан Ахмед, 11 г.

Мечка и ябълка

Боян Пейчев, 11 г.

Приказка за Земята

Борислав Луканов, 10 г.

Ах, този 3 клас

Борис и Виктория Карчеви 10 г.

Великденски проект

Ерика Азманова, Лия Бозвелийска, 9 г.

На Луната

Илия Томов, 8 г.

Мелодии на пиано

Виктория Карабашева

AsteroidsGo

Лариса Мартинова, Християна Стойчева, 11 г.

Денят на моят Зайо

Моника Петкова, 8 г.

Игра на футбол

Калоян Цанков

Морско дъно

Матей Янчев, 5 г.

flashko

Надежда Русанова, 11 г.

Scratch meets Mugman

Николай Игнатов, 8 г.

Niki’s LAB

Никола Колев, 8 г.

We are same.

Николай Причкапов, Мартин Причкапов, 11 и 10 г.

Училище

Савелия Широва, 11 г.

Кучето ме хапе какво да правя

София Стоянова, 8 г.

The Adventures of Steve

Адриан Пекунов, 11 г. и Ради Иванов, 13 г.

Go Green /make great today/

Дара Панайотова, 10 г.

The past future bike

Александра Умленска, 15 г.

Викторина Quiz Pop

Андреа Атанасова, 10 г.

Space FriendSHIP

Борис Коцев, Христо Гаджев, Константин Костадинов, Никола Славчев

Cookie Kids

Габриела Петрова и Миа Колева, 11 г.

RobOne

Дарко Тачев -15 г., Колю Колев -15 г., Христо Хубенов -1 7 г.

Сайт "Поничка"

Елена Иванова, 13 г.

Arduino - Mini computer

Крум Султов, 11 г.

Намери пътя

Никола Грозданов, 11 г.

Photo Booth

Мария Симова, 11 г.

Torches in the desert

Петър Ананиев, 11 г.

Никол Овчарова, 12 г.

Speech Recogniser

Spider

Александър Желязков, София Лазарова, 9 г.

Влагоmetre

Антония Митева, Румяна Иванова - 13 г.

DIY Robots

Захари Мирев и Калоян Тренев, 10 г.

MBEKI 419

Ния Обретенова, 12 г.

Microbit Compass

Димитър Илиев

Кола художник

Михаил Лазаров

Нелетящ самолет :)

Магдалена Христова

Car-bot

Кристиян Бързанов

Електрогенератор

Боян Белчев, 12 г.

Парти светлини

Виктор Узунов, Боян Белчев, 12 г.