Skip to content

COFIT ONLINE

Calendar icon to

Proudly supported by

Schedule

· Stage
#1 Počítačové vidění v průmyslové praxi
ImproLab
Jakub Koubele David Pešek David Hurych Michal Titěra Jakub Novák
2020-10-19T14:30:00Z 2020-10-19T15:00:00Z Europe/Prague %231+Po%C4%8D%C3%ADta%C4%8Dov%C3%A9+vid%C4%9Bn%C3%AD+v+pr%C5%AFmyslov%C3%A9+praxi https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#2 Business informatika
Manažerská informatika
Petr Hanuska David Pešek Ondrej Kubera Petra Pavlickova David Buchtela David Klimek
2020-10-19T16:00:00Z 2020-10-19T17:00:00Z Europe/Prague %232+Business+informatika https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#3 Compute, HPC, GPU, big data processing
Počítačové systémy
Petr Janeček David Pešek Pavel Tvrdik
2020-10-19T18:00:00Z 2020-10-19T19:30:00Z Europe/Prague %233+Compute%2C+HPC%2C+GPU%2C+big+data+processing https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#4 IoT, RFID
Laboratoř RFID (RFIDLab)
David Pešek Richard Straka Tomáš Pajurek Sébastien Fesquet Amitabh Sharma Jiří Dostál
2020-10-20T10:00:00Z 2020-10-20T11:30:00Z Europe/Prague %234+IoT%2C+RFID https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#5 Webové aplikace, rozsáhlé SW systémy
Webové a SW inženýrství
David Pešek Jan Červenka Michal Titěra Lukas Novak Dominik Salai Michal Valenta Anastasia Surikova Martin Fišer Štěpán Poljak Tomáš Janků Petra Pavlickova
2020-10-20T13:00:00Z 2020-10-20T14:30:00Z Europe/Prague %235+Webov%C3%A9+aplikace%2C+rozs%C3%A1hl%C3%A9+SW+syst%C3%A9my https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#6 Monitorování síťového provozu
Laboratoř monitorování síťového provozu (NETMON)
Jiří Dostál David Pešek Tomáš Čejka
2020-10-20T15:00:00Z 2020-10-20T16:00:00Z Europe/Prague %236+Monitorov%C3%A1n%C3%AD+s%C3%AD%C5%A5ov%C3%A9ho+provozu https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#7 Robotika a embedded systémy
Laboratoř inteligentních vestavných systémů (LIVS)
Miroslav Skrbek David Pešek Richard Straka Petr Stejskal
2020-10-20T17:00:00Z 2020-10-20T18:30:00Z Europe/Prague %237+Robotika+a+embedded+syst%C3%A9my https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#8 Strojové učení a AI v praxi
Laboratoř datových věd (DataLab)
Richard Bobek Tomáš Šabata Jan Olsina Lukas Bajer Michal Gerthofer David Pešek Dominik Matula Petr Zelenka David Hurych Veronika Maurerova Pavel Prochazka Petr Šimánek
2020-10-21T10:00:00Z 2020-10-21T12:30:00Z Europe/Prague %238+Strojov%C3%A9+u%C4%8Den%C3%AD+a+AI+v+praxi https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#9 Počítačová grafika, VR a AR
Grafit
David Pešek Martin Matulík Radek Richtr
2020-10-21T13:00:00Z 2020-10-21T14:00:00Z Europe/Prague %239+Po%C4%8D%C3%ADta%C4%8Dov%C3%A1+grafika%2C+VR+a+AR https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#10 Mezioborová spolupráce, přírodní a humanitní vědy, UX
Síťová multimediální laboratoř (SAGElab)
Lubomir Mosnicka Petra Svobodová David Pešek Jakub Kemr Anezka Adamikova Jiří Chludil
2020-10-21T15:00:00Z 2020-10-21T16:45:00Z Europe/Prague %2310+Mezioborov%C3%A1+spolupr%C3%A1ce%2C+p%C5%99%C3%ADrodn%C3%AD+a+humanitn%C3%AD+v%C4%9Bdy%2C+UX https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#11 Bezpečnost a etické hackování
HackingLab
Alexandr Peterka Jiří Dostál David Pešek Thomas Schalldach Karel Vencovsky Samuel Hanák Marek Jílek Petr Gašparík
2020-10-21T17:00:00Z 2020-10-21T19:00:00Z Europe/Prague %2311+Bezpe%C4%8Dnost+a+etick%C3%A9+hackov%C3%A1n%C3%AD https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#12 Jak na podnikání; Waldobot, Milý Ježíšku
Vojtěch Paukner Martin Kučera Jan Šafařík Tomáš Stanovčák David Pešek
2020-10-22T09:30:00Z 2020-10-22T10:30:00Z Europe/Prague %2312+Jak+na+podnik%C3%A1n%C3%AD%3B+Waldobot%2C+Mil%C3%BD+Je%C5%BE%C3%AD%C5%A1ku https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)
· Stage
#13 Budoucnost a nové směry v IT
Rozvoj a výzkum - Výpočetní inteligence a strojové učení
David Pešek Libor Inovecky Pavel Kordík
2020-10-22T13:00:00Z 2020-10-22T14:00:00Z Europe/Prague %2313+Budoucnost+a+nov%C3%A9+sm%C4%9Bry+v+IT https%3A%2F%2Fhopin.com%2Fevents%2Fcofit Hosted virtually on Hopin (link in the description)

Speakers

Jakub Novák

FIT expert (ImproLab)

Tomáš Čejka

FIT expert (NETMON)

Petra Pavlickova

FIT expert (CBI)

Štěpán Poljak

Expert Profinit

David Klimek

Expert ČS

Radek Richtr

FIT expert (Grafit)

Samuel Hanák

Expert NN IT HUB Prague

Libor Inovecky

Expert Pure Storage

Martin Kučera

FIT (Milý Ježíšku)

Michal Valenta

FIT expert (KSI)

Lukas Bajer

Expert Cisco

Lubomir Mosnicka

Expert Generali Česká pojišťovna

Richard Bobek

Expert PwC

Alexandr Peterka

Expert Deloitte

Tomáš Pajurek

FIT expert (loT)

David Buchtela

Fit expert (CBI)

Dominik Matula

Expert Profinit

Jan Šafařík

FIT (WaldoBot)

Miroslav Skrbek

FIT expert (LIVS)

Tomáš Janků

Expert ČS

Veronika Maurerova

Expert H2O.ai

Jakub Kemr

Expert ČS

Jakub Koubele

Expert Adastra

Petr Hanuska

Expert Deloitte

Marek Jílek

Expert NN IT HUB Prague

Petr Šimánek

FIT expert (DataLab)

Karel Vencovsky

Expert NN IT HUB Prague

Michal Titěra

Expert Certicon

David Pešek

FIT expert

Jiří Chludil

FIT expert (SageLab)

Magda Friedjungová

FIT expert (DataLab)

Jiří Dostál

FIT expert (RFID)

Amitabh Sharma

Expert Thales

Vojtěch Paukner

FIT (Milý Ježíšku)

Jan Červenka

Expert Certicon

Jan Olsina

Expert Valeo

Martin Fišer

Expert Akka

Martin Matulík

Expert PwC

Pavel Kordík

FIT Expert (DataLab, SSP)

Tomáš Šabata

Expert Datamole

Pavel Tvrdik

Zakladatel FIT & expert (compute)

Tomáš Stanovčák

FIT (WaldoBot)

David Hurych

Expert Valeo

Petr Zelenka

Expert Adastra

David Hurych

Expert Valeo

Lukas Novak

Expert PWC

Petr Stejskal

Expert PWC

Sébastien Fesquet

Expert Thales

Dominik Salai

Expert Pure Storage

Thomas Schalldach

Expert Thales

Michal Gerthofer

Expert NN IT HUB

Ondrej Kubera

Expert MSD

Petra Svobodová

Expert MSD

Richard Straka

Expert Akka

David Pešek

Moderátorka COFIT Talk

Petr Janeček

Expert Pure Storage

Marcel Jiřina

Děkan FIT

Pavel Prochazka

Expert Cisco

Vojtěch Miškovský

FIT expert (EmbeddedSecurityLab)

Booths

Helpdesk

Potřebujete s něčím poradit nebo máte technické potíže?

DataLab

Laboratoř datových věd

ImproLab

Laboratoř zpracování obrazu

RFIDLab

Laboratoř RFID

NETMON

Laboratoř monitorování síťového provozu

CBI

Centrum Business Informatiky

InoLab

Inovační laboratoř

LIVS

Laboratoř inteligentních vestavných systémů

Grafit

Grafit

SAGELab

Síťová multimediální laboratoř

HackingLab

Laboratoř etického hackování

ML-CIG

Výpočetní inteligence a strojové učení

Česká spořitelna

Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu.

ŠKODA AUTO

Nejsme pouze největší česká automobilka - ŠKODA AUTO se stává IT firmou.

Profinit

Kvalitní data, spolehlivá technologie a správní lidé po boku.

Datamole

Big Data, Industry 4.0, Internet of Things

2N TELEKOMUNIKACE

Jsme jedničkou na trhu IP intercomů.

Accenture

To deliver on the promise of technology and human ingenuity

Adastra, s.r.o.

Propojujeme svět byznysu a technologického poradenství

AKKA Czech Republic

PASSION FOR TECHNOLOGIES

AMI Praha

Softwarová řešení chytře a efektivně

Barclays

Pracujeme na interních bankovních systémech

CertiCon a.s.

Návrh, vývoj, diagnostika a automatické testování softwaru

Cisco

Cognitive Intelligence team in Prague

Cleverbee solutions

Česko-švýcarská společnost zaměřená na vývoj software

Commerzbank

Po Vašem boku, na celém světě.

Deloitte

Audit, daně, konzulting, podniková rizika a finanční poradenství

EATON

Integrované multidisciplinární R&D centrum inovací

eMan

Vyvíjíme chytrá řešení pro chytré firmy

Generali Česká pojišťovna

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím

H2O.ai

Transforming industries by empowering businesses to use AI

Komerční banka

Budoucnost jste vy

KPMG

Pomáháme vyrůst

MSD Czech Republic

We invent for a more hopeful tomorrow

nangu.TV

Česká sw firma vyvíjející pro platformy IPTV/OTT

NCR

Help us create the future of banking and commerce

NN IT HUB Prague

We provide complex IT services for NN Group

Pure Storage

Developing all flash data storage sw and hw solutions

PwC Česká republika

Auditorské, daňové, právní a poradenské služby

Quanti

Jsme technologové z ČVUT

Siemens Mobility

Měníme svět železniční dopravy a dopravní infrastruktury

Thales DIS

Poskytujeme bezpečnostní software

Unicorn

Informační systémy a řešení z oblasti ICT

Valeo

Objevte mobilitu budoucnosti

Veeam Software

Keep it real, make it Veeamezing

Travel a la carte

Databáze cestovního ruchu s užitečnými funkcemi

J&T

Společně můžeme dokázat velké věci